Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > Во детската лига, ФК Вардар ген.2012 одигра дуел со тимот на Милано (Фото)
Во детската лига, ФК Вардар ген.2012 одигра дуел со тимот на Милано (Фото)

Во детската лига, ФК Вардар ген.2012 одигра дуел со тимот на Милано (Фото)

Вчера, на терените на ФФМ во Ново Лисиче, се одигра ново коло во детската фудбалска лига. Екипата на ФК Вардар генерација 2012 се сретна со тимот на ФК Милано, во подолжение неколку фотографии.

1 3 275617477_10221146179426289_264792440393240642_n-2 275706560_10221146175706196_4999141788560703999_n-2 275745792_10221146174626169_7713324696436726890_n 275895468_10221146178346262_8140910442263824004_n 275926038_10221146174466165_2423237954384556570_n-2 276001993_10221146179666295_3209508655257176059_n 276033305_10221146177026229_1388403352508743424_n-2 276122005_10221146176226209_7399454414128381824_n 276168159_10221146175906201_4270258901262569784_n-2 276171890_10221146183226384_4303709454229327790_n 276311387_10221146177626244_4143763394507705870_n-2