Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Спорт Клуб 3 со директен пренос од мечот ФК Вардар-Струга ТЛ
Спорт Клуб 3 со директен пренос од мечот ФК Вардар-Струга ТЛ

Спорт Клуб 3 со директен пренос од мечот ФК Вардар-Струга ТЛ

Денес со почеток од 13:00 часот на Тренинг центарот “Петар Милошевски” , својот натпревар од 16.коло ќе го одигра ФК Вардар кој ја пречекува екипата на Струга ТЛ.

Натпреварот ќе можете да го проследите со директен пренос на Спорт Клуб 3.