Sunday ,17 February 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Две победи за Вардар генер. “2007 во детската лига
(Фотогалерија) Две победи за Вардар генер. “2007 во детската лига

(Фотогалерија) Две победи за Вардар генер. “2007 во детската лига

Вчера, на терените на ФФМ  вардаровата генерација родени “2007“ година со две убедливи победи го стартуваа пролетниот дел од сезоната во детската фудбалска лига. Избраниците на Томче Трајановски ги победија екипите на Њу Старс (2) и Еуроспорт од Куманово.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16