Saturday ,16 January 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > У-18 > (ФОТО) Филип Ивановски работи вредно со своите „пулени“
(ФОТО) Филип Ивановски работи вредно со своите „пулени“

(ФОТО) Филип Ивановски работи вредно со своите „пулени“

На теренот при тренинг центарот во Скопје, Филип Ивановски вчера одржа тренинг со двете младински селекции кои ги предводи. Тој го подготвува младинскиот и кадетскиот тим на ФК Вардар за првенствените мечеви кои начелно се поместени за 26.септември.

0 3 5 4 8 6 10 12 11 13 14 15 14c 13d