Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Фотогалерија) Пионерски меч, Вардар-Македонија ЃП
(Фотогалерија) Пионерски меч, Вардар-Македонија ЃП

(Фотогалерија) Пионерски меч, Вардар-Македонија ЃП

Пионерите на ФК Вардар  во рамки на 7.коло од Супер лигата  беа домаќини на ФК Македонија Ѓорче Петров.  На дуелот кој се одигра  во текот на вчерашниот ден на „Тренинг кампот во Хиподром “   вардарци беа минимално поразени со резултат 2:3

0 1 2 3 4 6 8 262058784_10220618690519396_812673726872677413_n 262340155_10220618733000458_2318300070921872146_n 262377135_10220618681559172_592182776540651533_n 262378476_10220618742040684_1953030439682934672_n 262506465_10220618739040609_7310757308834564314_n 262532539_10220618743960732_7716492451340634015_n 262539948_10220618738440594_6755723294416257972_n 262544610_10220618703359717_7804688923359689171_n 262553318_10220618681079160_913621758566899757_n 262553318_10220618681079160_913621758566899757_n2 262694258_10220618724480245_3302785591177919180_n 262817640_10220618723040209_2747786726429393324_n 262859888_10220618741040659_7584753778990598428_n 262993283_10220618740920656_4782908135965139802_n 263062852_10220618702719701_3761262037287312847_n 263152230_10220618734000483_2466436052545987300_n 263184634_10220618747960832_1170018122860810117_n