Tuesday ,27 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Фотогалерија) Вардар ќе се бори за бронза, совладан од Ријека во 1/2-финалето на турнирот во БиХ
(Фотогалерија) Вардар ќе се бори за бронза, совладан од Ријека во 1/2-финалето на турнирот во БиХ

(Фотогалерија) Вардар ќе се бори за бронза, совладан од Ријека во 1/2-финалето на турнирот во БиХ

Кадетите на фудбалскиот клуб Вардар ќе играат за бронза   на силниот меѓународен турни во Фоча (БИХ). Нашите млади надежи предводени од Влатко Колев го загубија полуфиналниот меч, против екипата на Ријека од Хрватска со 1:0.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23