Saturday ,15 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Вардарци вчера тргнаа со летните подготовки
(ФОТО) Вардарци вчера  тргнаа со летните подготовки

(ФОТО) Вардарци вчера тргнаа со летните подготовки

ФК Вардар вчера  започна со тренинзи, со ова одпочнаа  подготовките за настапот во Лигата на шампионите на екипата. После првата прозивка, играчите го одработија и првиот тренинг на тренинг кампот на ФК Вардар во Хиподром. Во продолжение неколку фотографии од вчера.

j j1 j2 j3 j4j5  j6 j7 j8