Tuesday ,21 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Големиот пехар во рацете на вардарци

(ФОТО) Големиот пехар во рацете на вардарци

Зад нас е една шампионска сезона во Вардаровата историја. Денес момците ја добија шампионската круна за најдобра екипа во сезоната 2016/2017 година.  Големи честитки за сите кои што придонесоа во уште една шампионска сезона на Вардар во историјата, и за 11-та титула.

h7h3 h4 h5 h6