Friday ,16 November 2018
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар (3) генер.2006 предводен од Томче Трајановски триумфално со Драчево
(Фотогалерија) ФК Вардар (3) генер.2006 предводен од Томче Трајановски  триумфално со Драчево

(Фотогалерија) ФК Вардар (3) генер.2006 предводен од Томче Трајановски триумфално со Драчево

Викендов  во рамките на детската лига во дуел од лигата за генерација 2006, ФК Варадар (3) кој е составен од играчи родени 2007 и помали, а се натпреварува во оваа конкуренција се сретна со екипата на Драчево. Во овој дуел момците на Томче Трајановски дојдоа до победа со 4-2 (1-0).

00 0 1 2a 3 3d 4 5v 6 7 8 9 10 11 12