Friday ,19 April 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер.2009 со два настапи во Детската лига
(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2009 со два настапи во  Детската лига

(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2009 со два настапи во Детската лига

Вчера, на терените на ФФМ во Ново Лисиче момците на Зоран Петковски одиграа два натпревари во детската лига. ФК Вардар генерација родени 2009 дојдоа до и едно реми  и до еден пораз на овие натпревари.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 22 24 25 26 33