Monday ,25 March 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > У-19 > (Фотогалерија) Младинците на Вардар одиграа дуел со ФК Победа
(Фотогалерија) Младинците на Вардар  одиграа дуел со ФК Победа

(Фотогалерија) Младинците на Вардар одиграа дуел со ФК Победа

 Mладинците на ФК Вардар вчера во населба Јане Сандански беа домаќини на екипата на ФК Победа од Прилеп. Во дуел во кој имавме целосна иницијатива, многу шанси за жал одигравме реми 0-0 (0-0).

17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 26g 26j 26t 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 39 88 99