Sunday ,11 June 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер.2006 со две убедливи победи над Њу Старс
(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2006 со две убедливи победи  над Њу Старс

(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2006 со две убедливи победи над Њу Старс

Викендов, момците на Филип Спасески, двете екипи на ФК Вардар генерација 2006 година  се сретнаа со тимовите на Њу Старс 1 и 2, нашите надежи на двете средби од детската лига  одиграни на терените на ФФМ дојдоа до победи.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 59414875_10214318907508758_3972813575927365632_n 59474599_10214318906828741_6578859397378736128_n 59526049_10214318902828641_352433213739630592_n 59561165_10214318906348729_3292640397196525568_n 59661022_10214318899548559_3340177743768715264_n 59674323_10214318903948669_5537312025459294208_n 59690606_10214318898228526_2961169093467570176_n 59750876_10214318904948694_5657981897599352832_n 59861771_10214318905948719_4272032995273080832_n 59930759_10214318904668687_4380005591171465216_n