Saturday ,27 February 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер.2009 одигра два дуела викендов
(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2009 одигра два дуела викендов

(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2009 одигра два дуела викендов

Викендов,  генерацијата на ФК Вардар родени 2009 година  на терените на ФФМ одиграа два натпревари во рамките на детската лига, коло во кое остварија по една победа и пораз. Извештаи од од овие дуели може да погледнете овде,  а фотографии во продолжение.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27