Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Абутовиќ повикува – сите на стадион!
(ФОТО) Абутовиќ повикува – сите на стадион!

(ФОТО) Абутовиќ повикува – сите на стадион!

Продолжува акцијата на навивачите на Вардар за што е можна поголема мобилизација за натпреварот во среда.
.
Иако беше член на ракометниот клуб Вардар, сепак длабоко поврзан со црвено црната магија. Илија Абутовиќ секогаш дел од нашата борба!
.
Можно е да е слика од 1 лице, стоење и надвор