Friday ,19 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (ФОТО) Деби натпревар сезонава во детската лига за генерација 2010 на ФК Вардар
(ФОТО) Деби натпревар сезонава во детската лига за генерација 2010 на ФК Вардар

(ФОТО) Деби натпревар сезонава во детската лига за генерација 2010 на ФК Вардар

Генерацијата 2010 на ФК Вардар го одигра првиот натпревар сезонава во рамките на детската лига. Вчера на терените на ФФМ одигравме натпревар со екипата на Њу Старс, дуел кој му припадна на противникот.

Во продолжение можете да погледнете галерија на фотографии од овој натпревар во детската лига.

275501265_4904932739553533_7081844023738391178_n 275601601_4904931782886962_5003761230011698782_n 275616126_4904932342886906_871276614528018935_n 275637454_4904933002886840_589207514878116708_n 275644719_4904931742886966_4948571697245757576_n 275664164_4904932259553581_6325048323213407335_n 275683840_4904932672886873_8902976572403802586_n 275687224_4904931549553652_5987177027323896405_n 275695926_4904931389553668_3999176830540372285_n 275709724_4904931599553647_6773313321845125859_n 275799809_4904932202886920_1169141151533437540_n 275803825_4904931919553615_8095918735529476038_n