Thursday ,09 December 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Две убедливи победи за ФК Вардар генер. 2008 во 3.коло од детската лига
(Фотогалерија) Две убедливи победи за ФК Вардар генер. 2008 во 3.коло од детската лига

(Фотогалерија) Две убедливи победи за ФК Вардар генер. 2008 во 3.коло од детската лига

Генерацијата 2008 на ФК Вардар изминатиов викенд го одигра 3.коло во детската лига во кое забележа две победи. Вардар (1) убедливо го доби дербито против Работнички (8:1), додека Вардар (2) беше подобар од Шкупи (4:1).

Погледнете фотографии од двата натпревари.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36