Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Победа во последното коло од регионалната-скопска лига, за вардарците од генер. 2004
(Фотогалерија) Победа во последното коло од регионалната-скопска лига, за вардарците од генер. 2004

(Фотогалерија) Победа во последното коло од регионалната-скопска лига, за вардарците од генер. 2004

Генерацијата 2004 на ФК Вардар со победа ја заврши сезоната во регионалната-скопска лига. Избраниците на Петар Ѓорѓиески на домашен терен ја совладаа високо екипата на Драчево Јуниор.

Погледнете ја фотогалерија од мечот, Вардар – Драчево Јуниор 6:0  (2:0).

560

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20