Thursday ,22 August 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Градското фудбалско дерби кај генер. 2004 му припадна на Вардар
(Фотогалерија) Градското фудбалско дерби кај генер. 2004 му припадна на Вардар

(Фотогалерија) Градското фудбалско дерби кај генер. 2004 му припадна на Вардар

Вардар успеа да го добие дербито кај генер. 2004 против екипата на Работнички. Вардарци триумфираа убедливо со резултат 4:0 и останаа на првото место на табелата Стрелец на сите четири голови беше Бесар Гуџуфи.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24