Thursday ,13 August 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар (2) генер. 2008 со седум голови во мрежата на Драчево
(Фотогалерија) ФК Вардар (2) генер. 2008 со седум голови во мрежата на Драчево

(Фотогалерија) ФК Вардар (2) генер. 2008 со седум голови во мрежата на Драчево

Генерацијата 2008 ги одигра и последните натпревари во есенскиот дел од сезоната во детската лига. Во саботата меч одигра екипата на Вардар (2) која го победи Драчево со резултат 7:0.

Погледнете фотографии од овој меч на младите вардарци.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 70324288_151327729517206_3377901708544835584_o 73415929_151327816183864_5674652254813028352_o 75418247_151327992850513_7508973391831891968_o 76695231_151328052850507_3568172105537159168_o 76897506_151327392850573_8572881643394564096_o 77250119_151327412850571_2885349116668280832_o 77341922_151327256183920_5942276627714015232_o