Tuesday ,27 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Натпревар во детската лига на генерација 2009 против екипата на Њу Старс
(Фотогалерија) Натпревар во детската лига на генерација 2009 против екипата на Њу Старс

(Фотогалерија) Натпревар во детската лига на генерација 2009 против екипата на Њу Старс

Генерацијата 2009 на ФК Вардар одигра нов натпревар во детската лига. Во рамките на 3.коло избраниците на Зоран Петковски се соочија со екипата на Њу Старс. Еден гол го реши победникот, истиот заврши во нашата мрежа за конечни 0:1 (0:1).

Во продолжение погледнете ја фотогалерија од овој натпревар во детската лига на ФФМ.

276112281_4924927407554066_3504626241063159143_n 276124542_4924928010887339_7961279543277080541_n 276125702_4924928467553960_8565363439019426217_n 276130690_4924926944220779_768610306565801314_n 276131452_4924927284220745_3258166736537703101_n 276132723_4924928197553987_1054923113410873063_n 276137142_4924926774220796_6191088144449287366_n 276140107_4924928884220585_5431417031232439923_n 276141590_4924927517554055_1652059613135486316_n 276142273_4924928277553979_1887396129644505044_n 276146346_4924927857554021_6115297643646746975_n 276148810_4924926950887445_5189690679935219080_n 276149243_4924928064220667_2730858880673866670_n 276160459_4924928407553966_3489120944808134149_n 276161553_4924928267553980_8742365427598169337_n 276166940_4924927680887372_2230096526964815093_n 276169950_4924927104220763_7798431403404453816_n 276249082_4924927877554019_8198437615266444165_n 276255590_4924928337553973_8676317323082988840_n 276310853_4924928050887335_335458895068128010_n 276310943_4924928550887285_1210382395210832858_n 277094578_4924927290887411_1249174591210996779_n 277105347_4924926994220774_8541844280259312241_n