Saturday ,16 January 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Шестта победа за избраниците на Петковски, генер. 2005 убедлива во дуелот со Форца
(Фотогалерија) Шестта победа за избраниците на Петковски, генер. 2005 убедлива во дуелот со Форца

(Фотогалерија) Шестта победа за избраниците на Петковски, генер. 2005 убедлива во дуелот со Форца

Генерацијата 2005 на ФК Вардар стигна до шесттата победа во регионалната-скопска лига. На теренот на Академијата нашите млади надежи ја совладаа екипата на Форца со резултат 0:5.

Погледнете ја фотогалеријата од овој дуел

1 2 3 4 5 6 7 8 70505814_149623629687616_8744010724063313920_o 72458450_149623283020984_6362304925816324096_o 74211375_149623359687643_360404123285192704_o 74274569_149622659687713_7039117000580268032_o 74568186_149623683020944_908115897812516864_o 74590372_149623603020952_2646377896528052224_o 75242290_149623019687677_3708971909572984832_o 75380276_149623086354337_1941011513380700160_o 75412191_149622829687696_6579913197669580800_o 75485201_149623669687612_5992214294068985856_o 75552802_149622533021059_2266215197104406528_o 75576617_149623563020956_2803013262164099072_o 76601330_149623473020965_8279653355534417920_o 76747453_149623179687661_8219776859978596352_o 76928178_149623396354306_5384898565430575104_o 76998434_149623739687605_2488003288180457472_o 77104264_149622886354357_7766163257651363840_o 77142653_149623233020989_4563615936996704256_o 77199493_149623136354332_2324021857725972480_o 78043491_149622619687717_5302241163904811008_o 78225898_149622649687714_1828339566130495488_o 78385165_149622976354348_3261167168909213696_o