Saturday ,15 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Нов триумф за вардаровата генер. 2006, совладана и екипата на Куманово Еуроспорт
(Фотогалерија) Нов триумф за вардаровата генер. 2006, совладана и екипата на Куманово Еуроспорт

(Фотогалерија) Нов триумф за вардаровата генер. 2006, совладана и екипата на Куманово Еуроспорт

Вардаровата генерација 2006 стигна до петтата последователна победа во рамките на регионалната-скопска лига. Момците на Филип Спасески немаа проблеми во дуелот со Еуроспорт, кој го совладаа убедливо со резултат 5:0.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

72646869_142775667039079_8308055321427836928_n 72842819_142775307039115_5623746262311370752_n 73051841_142775510372428_166968490014539776_n 73051841_142776283705684_4173662833852022784_n 73060816_142775947039051_8312075337802448896_n 73076843_142775743705738_5471604154021445632_n 73128521_142775687039077_3718371986666160128_n 73164329_142776327039013_1136514922809655296_n 73223427_142775977039048_3740017926053298176_n 73228711_142776117039034_1787320631293902848_n 73495314_142775893705723_3588289659337179136_n 74176793_142775830372396_5593441952323338240_n 74268898_142776240372355_7864130061513785344_n 74294393_142775850372394_6239799049646505984_n 74482924_142776053705707_8101018553227935744_n 74651344_142776197039026_1434376909151535104_n 75388133_142775540372425_7534722090138599424_n 75439422_142776027039043_6076540642576564224_n 75474083_142775480372431_5738206045533110272_n