Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Триумф на контролен натпревар за ФК Вардар генерација 2007
(Фотогалерија) Триумф на контролен натпревар за ФК Вардар генерација 2007

(Фотогалерија) Триумф на контролен натпревар за ФК Вардар генерација 2007

До победа на пријателски натпревар стигна генерацијата 2007 на фудбалскиот клуб Вардар. Изминатиов викенд на Академијата, противник ни беше екипата на Шкупи од Чаир. Натпреварот заврши со резултат 2:0.

Погледнете фотографии од овој натпревар.

1 131623414_4053121674734648_8905744101326842227_n 201305105_4053121288068020_5627274845092062652_n 201329122_4053120711401411_5638911964700834059_n 201417386_4053122204734595_3138128720393714821_n 201442472_4053122431401239_8873501024738380473_n 201499210_4053121271401355_6171136783707996352_n 201516553_4053122194734596_6411691413516271987_n 201559134_4053121274734688_8227000121920049278_n 201669053_4053122281401254_64186130601811402_n 202726159_4053120891401393_7316774337626146182_n 202760542_4053120931401389_7420822614313585210_n 202811660_4053122348067914_7104358922831623457_n 203707939_4053121664734649_1863050353867647446_n