Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генерација 2007 одигра меѓусебен контролен натпревар
(Фотогалерија) ФК Вардар генерација 2007 одигра меѓусебен контролен натпревар

(Фотогалерија) ФК Вардар генерација 2007 одигра меѓусебен контролен натпревар

Утрово на теренот на Академијата, меѓусебен контролен меч одигра генерацијата 2007 на ФК Вардар. Тренерот Горан Петрески ги подели неговите избраници во две екипи, а младите надежи имаа можност да се докажуваат пред нивниот тренер

Погледнете фотографии од нивното соочување.

118085019_2592049867772721_6359864967714468225_o 118085351_2592049801106061_4149951559910506973_o 118097940_2592051051105936_5305225050721138397_o 118122321_2592050094439365_3566442273223196854_o 118133428_2592050101106031_8389511149097038654_o 118138550_2592050361106005_3968762522104201278_o 118145698_2592051047772603_6826543756949113991_o 118153084_2592050047772703_939609454795031129_o 118153680_2592051074439267_4244704555603432233_o 118173067_2592050687772639_5517664764496174983_o 118179854_2592050301106011_8794404531299709493_o 118180245_2592051107772597_5221592954021249906_o 118199384_2592051037772604_6890593848559448062_o 118211170_2592050981105943_3959125039217048336_o 118225590_2592051061105935_7471378905603517415_o 118230053_2592050857772622_5362984070253841553_o 118232869_2592051064439268_4199300188563777038_o 118247285_2592050877772620_6240065639229401386_o 118282384_2592050807772627_559590266542982880_o 118310674_2592050371106004_1387586752573136768_o 118317626_2592050657772642_1594630839445705359_o 118347169_2592051097772598_5335795477506317107_o