Sunday ,26 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Петрески ја подели генерацијата 2007 во две екипи кои одиграа меѓусебен дуел
(Фотогалерија) Петрески ја подели генерацијата 2007 во две екипи кои одиграа меѓусебен дуел

(Фотогалерија) Петрески ја подели генерацијата 2007 во две екипи кои одиграа меѓусебен дуел

Генерацијата 2007 на ФК Вардар одигра меѓусебен контролен натпревар на теренот на Академија. Тренерот Горан Петрески ја подели генерацијата во две екипи кои се надигруваа на теренот.

Поглееднете неколку фотографии во продолжение.

119594169_2614079825569725_6350381952874970148_o 119594169_2614080232236351_9064699545986484087_o 119645802_2614079928903048_4022098306212785151_o 119664460_2614080308903010_899739596766517079_o 119671362_2614080152236359_6420612868004726883_o 119678583_2614079862236388_5887701717747967570_o 119817532_2614079998903041_1559717720313754672_o