Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Генерација 2010 одигра натпревар против екипата на Драчево
(Фотогалерија) Генерација 2010 одигра натпревар против екипата на Драчево

(Фотогалерија) Генерација 2010 одигра натпревар против екипата на Драчево

Во рамките на 3.коло во Детската Лига на ФФМ, генерацијата 2010 одигра натпревар против екипата на Драчево. Во еден неизвесен и квалитетен натпревар, на крајот до минимална победа стигна противничката екипа.

Погледнете ја фотогалерија од натпреварот.

307577715_130197303100698_2446155066697407082_n 307672579_130196443100784_6076620243834379883_n 307678878_130197106434051_4417734367176481277_n 307691941_130197916433970_7611082702061776797_n 307717809_130196969767398_7618207950849115184_n 307729305_130196899767405_3675478168939229388_n 307747468_130196486434113_8321720442062654431_n 307755602_130197829767312_4525993585594730750_n 307759988_130196663100762_958886374555239041_n 307773628_130197693100659_6698431274505858915_n 307929142_130197183100710_7873088768208613987_n 307938676_130196469767448_663554500654898674_n 307947606_130197506434011_3588077599534552416_n 308028990_130198013100627_6661765109296913104_n 308053711_130196413100787_5689195906036031711_n 308071932_130197543100674_8035088555929935189_n 308125402_130197269767368_207279565638985738_n 308160590_130197226434039_461527003391795873_n 308183597_130197869767308_3502142653764968106_n 308471238_130196646434097_3883952344041785853_n 308484555_130197613100667_5588680080448432249_n 308538106_130196686434093_2627226703945821388_n 308671181_130196533100775_2483632255633815442_n 308794110_130196933100735_6958329467503327545_n 309043207_130197339767361_8043243748378357708_n