Friday ,12 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > Фотогалерија од натпреварот на генерација 2011 против екипата на Маџари
Фотогалерија од натпреварот на генерација 2011 против екипата на Маџари

Фотогалерија од натпреварот на генерација 2011 против екипата на Маџари

Натпревар во рамките на 3.коло во Детската Лига одигра генерацијата 2011 на ФК Вардар која за противник го имаше тимот на Маџари. Резултатски на крајот како подобар се покажа Маџари.

Погледнете фотографии од натпреварот.

307847319_130393456414416_4435277082838216006_n 307963261_130392943081134_766804505599205459_n 307980224_130393646414397_1129694022461326491_n 308014246_130392833081145_1545489155341009138_n 308044943_130393716414390_8037586280783825496_n 308095009_130393396414422_2069461454673937251_n 308110435_130393076414454_274807934790073261_n 308125096_130393576414404_1326234814736645901_n 308166070_130393963081032_8866400187142654479_n 308166226_130393213081107_7207294581055211403_n 308174771_130393089747786_4419695480331339635_n 308448662_130392916414470_4757378978796100740_n 308618902_130393759747719_8298098429244008133_n 308640877_130392816414480_1264667065860850639_n 308654138_130392956414466_7405496040414574912_n 308662517_130393549747740_4001241056645672817_n 308786129_130392926414469_4251848782244518659_n 308922020_130393613081067_1219832418485197967_n 309026915_130393406414421_4167808083680566121_n 309223875_130392836414478_2764574715456935180_n 309378314_130393186414443_8842004166610659251_n