Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер.2010 одигра натпревар против Фортуна, во рамките на Детската Лига
(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2010 одигра натпревар против Фортуна, во рамките на Детската Лига

(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2010 одигра натпревар против Фортуна, во рамките на Детската Лига

Генерацијата 2010 одигра нов натпревар во Детската Лига. Во рамките на 4.коло, избраницире на Зоки Тасевски за противник го имаа тимот на Фортуна, кој славеше на натпреварот кој се одигра на терените на ФФМ.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

309098981_131881016265660_1528549302425781390_n 309260862_131880712932357_5645286256448962248_n 309268681_131880319599063_8496001059755377761_n 309288456_131880812932347_7427300421767263923_n 309375618_131880436265718_1182745012306516307_n 309429746_131880552932373_4935410547479550046_n 309445023_131880782932350_5562261195519091254_n 309470998_131880596265702_3977069105453395562_n 309477823_131880709599024_5272525212241223095_n 309496150_131881149598980_5059744962345677992_n 309552635_131880286265733_3723399887001074820_n 309558520_131881066265655_1713566644481711728_n 309569116_131881096265652_3026061295581364522_n 309590501_131880982932330_7681497940333454219_n 309599547_131880659599029_5234811090327551152_n 309654654_131880606265701_4426655959840650941_n 309706093_131880939599001_3951300463458543104_n 309853869_131880266265735_886826791101163185_n 309866220_131880482932380_562377395290490322_n 309872206_131880316265730_2001474242185704006_n 310142150_131880839599011_6823342119343919865_n