Tuesday ,28 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ВИДЕО) Попзлатанов и Мишковски за нова победа на Вардар
(ВИДЕО) Попзлатанов и Мишковски за нова победа на Вардар

(ВИДЕО) Попзлатанов и Мишковски за нова победа на Вардар

Вардар стигна и до петтата победа сезонава во ВМФЛ, откако на домашен терен успеа да ја победи екипата на Локомотива со резултат 2:0. Стрелци на головите во новиот триумф беа Попзлатанов и Мипжшковски.

На линкот, ТУКА, можете да ги погледнете головите од натпреварот.