Friday ,14 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Генерација 2011 со победа и пораз го започна првото пролетно коло во детската лига
(Фотогалерија) Генерација 2011 со победа и пораз го започна првото пролетно коло во детската лига

(Фотогалерија) Генерација 2011 со победа и пораз го започна првото пролетно коло во детската лига

Изминатиов викенд, генерацијата 2011 на ФК Вардар го одигра првото пролетно коло во детската лига. Вардар (1) го победи тимот на Работнички (6:2), додека Вардар (2) загуби од екипата на Фудбал Кидс (1:2).

Погледнете фотографии од овие натпревари

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16