Monday ,10 August 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2011 го одигра последното есенско коло во детската лига
(Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2011 го одигра последното есенско коло во детската лига

(Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2011 го одигра последното есенско коло во детската лига

Во текот на вчерашниот ден, генерацијата 2011 на ФК Вардар го одигра последното коло есенско коло во есенскиот дел на детската лига. Вардар (1) загуби од екипата на Карев (1:3), додека Вардар (2) ја победи екипата на Македонија Ѓ.П со резултат 2:1.

Погледнете фотографии од двата натпревари на генерација 2011.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 70004460_151354459514533_6679332589536280576_o 75553059_151354322847880_6480031418213728256_o 75594337_151354246181221_6471028921948176384_o 76255513_151354036181242_3114584315963375616_o 76775052_151353952847917_4727018328550277120_o 76901732_151354546181191_4828525976465965056_o 77154143_151353826181263_4407265851678392320_o 78254922_151354159514563_5031384201048358912_o 78273701_151353962847916_5941347609108021248_o 78410179_151354392847873_891140911453437952_o