Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (ФОТО) ФК Вардар генер.2010 одигра натпревар со Албарса
(ФОТО) ФК Вардар генер.2010 одигра натпревар со Албарса

(ФОТО) ФК Вардар генер.2010 одигра натпревар со Албарса

Во рамките на детската фудбалска лига, Вардар одигра натпревар во генерацијата 2010. Противник за Вардар беше екипата на Албарса, дуел од кој можете да погледнете фотографии.

275997210_4925852520794888_7898137950978203345_n 276112764_4925852924128181_5058858819449741727_n 276124371_4925852200794920_8217750664034441784_n 276141204_4925853007461506_6847944750527656966_n 276143063_4925852830794857_59517478963620151_n 276159694_4925852910794849_5287620664794179951_n 276160553_4925852384128235_5382907738030843048_n 276232143_4925852204128253_8704138661495483345_n 276263652_4925852227461584_170440069794453306_n 277079104_4925852057461601_8368052497810506829_n