Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генерација 2011 одигра нов пријателски дуел со Спорт Ефе
(Фотогалерија) ФК Вардар генерација 2011 одигра нов пријателски дуел со Спорт Ефе

(Фотогалерија) ФК Вардар генерација 2011 одигра нов пријателски дуел со Спорт Ефе

Нов контролен натпревар одигра генерацијата 2011. Во текот на вчерашниот ден, младите вардарци од оваа генерација се надигруваа со екипата на Спорт Ефе. На натпревар со неколку пресврти, на крајот дуелот заврши со нерешен резултат. Честитки до двете екипи за прикажаната и борбена игра на теренот.

Во продолжение погледнете ја нашата фотогалерија од овој натпревар.

1

128173308_3932036150176535_4384795678343103157_n 182672086_3932037726843044_4943417970661432196_n 183346100_3932037426843074_416492158143082229_n 183431715_3932035276843289_5641640238284483214_n 183441527_3932035306843286_5562091510625515890_n 183457485_3932035970176553_4105725342258733352_n 183464333_3932035550176595_5461893068389924151_n 183510631_3932035963509887_5653233038585674450_n 183512813_3932036360176514_8360559869820349420_n 183526954_3932037973509686_1598245676139105127_n 183659240_3932036820176468_429728108971439076_n 183724038_3932035723509911_1535525973245577644_n 183748066_3932035020176648_530426103268362947_n 183778629_3932036710176479_272111595957869745_n 183803415_3932037866843030_762065705921259968_n 183863394_3932036720176478_5862445816345386517_n 183899959_3932035770176573_5551387480019084888_n 183984000_3932037283509755_7198067556093032211_n 184011693_3932037066843110_8475626310480874467_n 184042793_3932036313509852_1389320522991764021_n 184312070_3932037900176360_5505393111747322625_n 184396969_3932035326843284_1694138891533538249_n