Saturday ,24 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-18 > (Фотогалерија) Кадетите и младинците тргнаа со победа во новата сезона
(Фотогалерија) Кадетите и младинците тргнаа со победа во новата сезона

(Фотогалерија) Кадетите и младинците тргнаа со победа во новата сезона

Кадетите и младинците на ФК Вардар со победи тргнаа во новата натпреварувачка сезона. Во рамките на 1.коло, вардаровите млади надежи беа подобри од екипата на Кул. Кадетите триумфираа со резултат 4:2, додека младинците победија со резултат 1:0.

Погледнете ја фотогалеријата од двата натпревари.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 306669875_5426661247380677_3955244890985775737_n 306718204_5426661924047276_4664559937288600452_n 306719854_5426661154047353_2999212433526144847_n 306724241_5426660447380757_680320851435706631_n 306736748_5426660550714080_194074128051295022_n 306853284_5426661170714018_5633284442451709609_n 306855357_5426661907380611_3880154944947018400_n 306941703_5426660464047422_1979039507226110233_n 307001695_5426660534047415_151284279357017055_n 307011865_5426660404047428_4575265166435505420_n 307068319_5426661937380608_6050870799550520439_n 307083074_5426661324047336_210328896990080563_n 307091559_5426660384047430_5259417087548910262_n 307099316_5426661704047298_1700217706266314518_n 307117487_5426660194047449_5527364135615997459_n 307382156_5426661327380669_3807838957465615084_n 307536727_5426662327380569_7824660068239157726_n 307693888_5426661654047303_2631302590793673718_n 307701843_5426660494047419_2673799504187120253_n