Sunday ,07 March 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > У-18 > (Фотогалерија) Кадетите и младинците се подготвуваат за пролетниот дел од сезоната
(Фотогалерија) Кадетите и младинците се подготвуваат за пролетниот дел од сезоната

(Фотогалерија) Кадетите и младинците се подготвуваат за пролетниот дел од сезоната

Кадетите и младинците под „палката“ на Филип Ивановски се подготвуваат за пролетниот дел од сезоната. Нашите млади надежи на теренот на Академијата го одработија својот тренинг.

Како тоа изгледаше погледнете во продолжение од нашата фотогалерија

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31