Wednesday ,12 December 2018
Последни:
Home > Комити > ФОТО: Грнчаров во посета на повредениот Комита

ФОТО: Грнчаров во посета на повредениот Комита

28722245_1761021987288385_2086438858_n

Капитенот на ФК Вардар, Бобан Грнчаров, денеска го посети повредениот млад навивач на Вардар. Капитенот на шампионот на Македонија во посетата му подари и дрес од Вардар, со бројот шест.

Секоја чест до капитенот на “црвено – црните” за овој прекрасен потег.

Фото: Грнчаров му посака брзо опоравување на младиот Златко.