Tuesday ,13 April 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > У-19 > (Фотогалерија) Младинците на Вардар поразени од Куманово Еуроспорт
(Фотогалерија) Младинците на Вардар поразени од Куманово Еуроспорт

(Фотогалерија) Младинците на Вардар поразени од Куманово Еуроспорт

Во рамките на 12.коло во младинската фудбалска лига, Вардар гостуваше во Куманово кај екипата на Еуроспорт. На овој дуел, победа оствари домаќинот со резултат 2:0.

Погледнете ја фотогалерија од овој натпревар во младинската супер лига.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 169085376_2766991866945186_8376365635714152150_n 169150833_2766992256945147_5527818491131052240_n