Thursday ,21 September 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Нелоски: Ќе дојдат Вардаре подобри денови ти ветувам!!
(ФОТО) Нелоски: Ќе дојдат Вардаре подобри денови ти ветувам!!

(ФОТО) Нелоски: Ќе дојдат Вардаре подобри денови ти ветувам!!

Екс-фудбалерот на Вардар, Владимир Нелоски, се обрати и на неговиот Фејсбук профил.

Фото:

97960559_2907461399371904_7686330604576571392_n