Monday ,05 June 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Нелоски: Сите заедно сега треба да му помогнеме на ФК Вардар
Нелоски: Сите заедно сега треба да му помогнеме на ФК Вардар

Нелоски: Сите заедно сега треба да му помогнеме на ФК Вардар

Би сакал јавно да го замолам градоначалникот Петре Шилегов, советниците на ВМРО-ДПМНЕ и на СДСМ да видат што можат да направат за помош на фудбалскиот клуб Вардар, рече Нелоски вечерва во емисијата „Клик плус“ на „ТВ21“

- Говорот на Нелоски за нашиот Вардар, можете да го погледнете подолу: