Sunday ,26 May 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Вардаровата генер. 2006 одигра два дуели со екипата на Албарса
(Фотогалерија) Вардаровата генер. 2006 одигра два дуели со екипата на Албарса

(Фотогалерија) Вардаровата генер. 2006 одигра два дуели со екипата на Албарса

Вардаровата генерација 2006 во текот на вчерашниот ден одигра два натпревари во детската лига, на кои забележа по една победа и пораз во дуелите со екипата на Албарса. Вардар (1) беше поразен од Албарса (1) со 1:2, додека со истиов резултат триумфираше Вардар (2) на мечот против Албарса (2).

Погледнете ја нашата фотогалерија од овие натпревари.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35