Sunday ,26 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-19 > (Фотогалерија) Победничко коло за младинците на ФК Вардар
(Фотогалерија) Победничко коло за младинците на ФК Вардар

(Фотогалерија) Победничко коло за младинците на ФК Вардар

Младинците на ФК Вардар стигнаа до втората победа сезонава во младинската супер лига. Полесно од очекувањата избраниците на Филип Ивановски славеа на гостинскиот дуел со екипата на Ренова со резултат 0:4 (0:1)

Нашиот медим беше присутен во Тетово, а фотогалеријата можете да ја погледнете во продолжение. Достапен на веб сајтот е извештај од победата, на линкот, ТУКА.

123940021_2660463707598003_5950784053652941342_o 124020706_2660465017597872_5873307162784089492_o 124071684_2660465214264519_6390892770685818243_o 124099159_2660464990931208_6217203728971954921_o 124101816_2660462760931431_6257715703125522495_o 124131994_2660464977597876_6741603072058076193_o 124179504_2660463597598014_3655604872512228330_o 124182408_2660464967597877_241613797668936172_o 124185464_2660465100931197_7715892001062382118_o 124185504_2660464920931215_3771579084048497432_o 124198371_2660462387598135_1753768167494923932_o 124262191_2660463710931336_5895737006784748121_o 124269549_2660464497597924_7435766926500550253_o 124279317_2660465044264536_4048222336176658946_o 124285533_2660463087598065_5931785548719662345_o 124288338_2660463497598024_8186540397554076814_o 124302183_2660465200931187_4475122415009592749_o 124335333_2660462407598133_5089257973692825505_o 124340341_2660465000931207_5082545187602744338_o 124377019_2660462077598166_7066574718217620127_o 124383347_2660463587598015_7290450928861079222_o 124383956_2660464997597874_2524687104024926662_o 124414067_2660463217598052_1286814129110331740_o 124424416_2660462054264835_7857605589117377175_o 124541091_2660463690931338_8463116380075120282_o 124550705_2660465087597865_5396745919033976468_o 124567314_2660462187598155_7818005804760340053_o 124572655_2660463240931383_346195450320673033_o