Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (ФОТО) Генерациите 2010 и 2011 победија на пријателски натпревари
(ФОТО) Генерациите 2010 и 2011 победија на пријателски натпревари

(ФОТО) Генерациите 2010 и 2011 победија на пријателски натпревари

Во текот на вчерашниот ден, генерациите 2010 и 2011 на ФК Вардар одиграа пријателски натпревари против екипата на Хет Трик од Скопје. Нашите млади надежи покажаа повеќе од противникот и на крајот заслужено победија на двата дуели.

Погледнете фотографии од натпреварите кои се одиграа на теренот на Академијата.

1 2 3 4 5 6 191157302_3990147931032023_2962950345860264252_n 191282507_3990143191032497_1733454877601641300_n 191293704_3990147997698683_7992465398123969274_n 191479550_3990147111032105_8747888040293937708_n 191685386_3990147687698714_1363106365485162797_n 191731359_3990149774365172_5786910603521628972_n 191888222_3990146601032156_8464873464979858946_n 191985224_3990149624365187_3013553513094693667_n 192211998_3990143177699165_6846889307781235995_n 192415797_3990149684365181_3970689264762417623_n 192415802_3990145007698982_5115708432899119604_n 192518922_3990146354365514_2907391218222115158_n 192879832_3990147364365413_3203700347900379725_n 193028897_3990143554365794_3834678474465440248_n 193035720_3990146871032129_346298108410995972_n