Friday ,19 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > (Фотогалерија) Победа во градското пријателско дерби за помладите пионери на Вардар
(Фотогалерија) Победа во градското пријателско дерби за помладите пионери на Вардар

(Фотогалерија) Победа во градското пријателско дерби за помладите пионери на Вардар

На пријателски натпревар одигран на Локомотива, помладите пионери на ФК Вардар беа подобри од екипата на Работнички. Младите надежи на Вардар кои сезонава ќе дебитираат во помладата пионерска Супер лига имаа убедливо издание против градскиот ривал од кој беа подобри со резултат 4:0.

Погледнете ја фотогалеријата од натпреварот.

304992694_5393809793999156_1775410761634415730_n 305020671_5393808437332625_3523763746115870273_n 305025877_5393809247332544_2096828797733317346_n 305032760_5393807277332741_6703258642983029476_n 305070293_5393809543999181_4807553618258317245_n 305099098_5393807210666081_1202416889255516857_n 305141575_5393808537332615_3240075214529634800_n 305147149_5393807507332718_1330407088467393607_n 305219220_5393808937332575_5749419607265862874_n 305222944_5393808723999263_8268496622345257016_n 305226533_5393808110665991_2479334613210142317_n 305247814_5393807083999427_721539864032498634_n 305268431_5393808197332649_6418846826380471756_n 305269081_5393807980666004_1703968062486086080_n 305274654_5393807447332724_7319557772950716735_n 305276578_5393808460665956_4571851505183053487_n 305387311_5393806960666106_677560199822021120_n 305400586_5393807170666085_7203596812200903436_n 305401637_5393809027332566_4506833289243785754_n 305438515_5393808250665977_7948760620262799127_n 305479483_5393809120665890_1342104890164022829_n 305609658_5393807483999387_8393073533638434698_n 305647248_5393807077332761_7893134238497377735_n 305765302_5393808507332618_7403909229809789507_n 305803664_5393808370665965_1427778248156210798_n