Tuesday ,18 February 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Генерацијата 2011 на ФК Вардар го одигра првиот меч во детската лига
(Фотогалерија) Генерацијата 2011 на ФК Вардар го одигра првиот меч во детската лига

(Фотогалерија) Генерацијата 2011 на ФК Вардар го одигра првиот меч во детската лига

Изминатиов викенд стартуваше новата сезона во детската фудбалска лига, во која дебитираше и генерацијата 2011 на ФК Вардар. Нашите млади надежи предводени од тренерот Боби Андовски беа поразени во првото коло од екипата на Форца.

Погледнете ја фотогалеријата од првиот настап на оваа вардарова генерација во рамките на детската лига.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32