Sunday ,21 October 2018
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Прв собир на ФК Вардар во новата година
(ФОТО) Прв собир на ФК Вардар во новата година

(ФОТО) Прв собир на ФК Вардар во новата година

Денес нашиот фудбалски шампион го имаше првиот собир, на тренинг центарот, во населбата Хиподром. На истиот беа присутни и новите засилувања, Тошевски, Попзлатанов и Цветаноски. Главниот дел од подготовките ќе се одвива во Анталија, каде црвено-црните ќе одиграат шест контролни натпревари.

Како помина првиот собир на Вардар во новата година:

vardarfans-1 vardarfans-2 vardarfans-3 vardarfans-5 vardarfans-6

 

vardarfans-7