Wednesday ,16 January 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > ФОТО: Вардарци го одработија првиот тренинг за денеска
ФОТО: Вардарци го одработија првиот тренинг за денеска

ФОТО: Вардарци го одработија првиот тренинг за денеска

Тимот на Вардар го одработи првиот од предвидените два тренинга за денеска. Од денеска па се до крајот на подготовките вардарци ќе треба да влезат во полна натпреварувачка форма со по два тренинга на ден. Исто така екипата се подготвува за првиот тест кој ќе биде в недела против тимот на Пахтакор.

Фотографии од првиот денешен тренинг:

26804630_1580466558715019_3434559666990096117_n 26804675_1580466808714994_6942675260611764108_n 26814429_1580466552048353_699324542352470720_n 26814847_1580466555381686_7688165866988016630_n