Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-18 > (Фотогалерија) Кадетите на Вардар и Шкендија одиграа без победник
(Фотогалерија) Кадетите на Вардар и Шкендија одиграа без победник

(Фотогалерија) Кадетите на Вардар и Шкендија одиграа без победник

Кадетите на ФК Вардар и Шкендија одиграа со нерешен резултат (1:1) на контролен натпревар кој се одигра на Локомотива. Единствениот гол за Вардар беше дело на Агрон Туша.

Погледнете ја фотогалеријата од натпреварот.

305963263_5410147099032092_7359027986224370718_n 305966944_5410146225698846_3403517092342015433_n 306000593_5410143959032406_928127399697274704_n 306006583_5410146749032127_8334621414154801194_n 306007100_5410146612365474_6731288919926675474_n 306043701_5410143845699084_5319266534206946022_n 306049358_5410145262365609_1516502689343528955_n 306089505_5410145259032276_6669115685236317956_n 306125652_5410144805698988_921454908966411484_n 306165597_5410147212365414_3931957415091432074_n 306196049_5410146469032155_1818082899026445822_n 306196896_5410143892365746_7546089399192631187_n 306289293_5410145982365537_3978630879397460443_n 306317835_5410146839032118_5708995813234968968_n 306337106_5410143699032432_6069084191699455176_n 306496007_5410143782365757_6293606506925572738_n 306530960_5410146899032112_5038318872396029982_n 306545360_5410145985698870_489656063771859202_n 306575797_5410147052365430_4757190609630971501_n 306628825_5410145092365626_2059044556614804737_n 306785864_5410143685699100_1056860248442900860_n 306910460_5410145165698952_2643495545754951409_n