Thursday ,30 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (ФОТО) Вардарците од генер.2006 продолжуваат да тренираат со силно темпо
(ФОТО) Вардарците од генер.2006 продолжуваат да тренираат со силно темпо

(ФОТО) Вардарците од генер.2006 продолжуваат да тренираат со силно темпо

Штета што оваа сезона не беше актуелна регионалната-скопска лига, во која генерацијата 2006 на ФК Вардар сигурно дека ќе беше најголем фаворит за освојување на истата. Оваа надежна генерација на Вардар предводена од Милан Коцески продолжува да тренира во напорно темпо со надеж дека од новата натпреварувачка сезона ќе започнат да се натпреваруваат во помладата пионерска лига.

Во текот на вчерашниот ден, вардарците од генерација 2006 го имаа својот тренинг, како истиот изгледаше можете да погледнете од нашата фотогалерија.

181823558_3919751348071682_8817294994038171201_n 181828925_3919751654738318_2474095892118722801_n 181912504_3919750188071798_3878466012627288323_n 181926582_3919758291404321_7054618674787874046_n 182098804_3919751094738374_3191608576511204245_n 182133074_3919749168071900_5955375045267781582_n 182210455_3919751098071707_4089328851405186236_n 182253452_3919750224738461_5170496793406731454_n 182453236_3919749984738485_3557128413352339900_n 182621297_3919751338071683_5868524286725872887_n 182639976_3919749584738525_3000049561179916709_n 182699217_3919758141404336_6489717284446522802_n 182731279_3919750151405135_8924189267727783309_n