Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Убедлив триумф за генер. 2005 на ФК Вардар, во дуелот со Еуроспорт
(Фотогалерија) Убедлив триумф за генер. 2005 на ФК Вардар, во дуелот со Еуроспорт

(Фотогалерија) Убедлив триумф за генер. 2005 на ФК Вардар, во дуелот со Еуроспорт

Генерацијата 2005 на ФК Вардар запиша нова победа во рамките на регионалната-скопска лига. На теренот на Академијата, избраниците на Зоран Петковски убедливо ја победија екипата на Куманово Еуроспорт, со резултат 8:1.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

1 2 3 4 5 6 7 8 73021595_142796313703681_6403597574623723520_n 73047938_142795570370422_3019646052455153664_n 73204226_142796237037022_794194334122508288_n 73223427_142795703703742_3443080616105476096_n 73321733_142796177037028_6010283831368613888_n 73404066_142795667037079_5936163738200571904_n 73460560_142796030370376_6909671651261022208_n 73475102_142795927037053_7210660713096806400_n 73497995_142795760370403_8064933487842426880_n 74184257_142796167037029_2560708185329500160_n 74289980_142796087037037_9188911126237151232_n 74447904_142795827037063_2751175845874761728_n 74624081_142795473703765_3607299919028682752_n 75199825_142796293703683_3365523071631884288_n 75593855_142795620370417_6750725537385152512_n