Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Убедлива победа за Вардар (1) генер. 2008 во детската лига
(Фотогалерија) Убедлива победа за Вардар (1) генер. 2008 во детската лига

(Фотогалерија) Убедлива победа за Вардар (1) генер. 2008 во детската лига

До нова победа во детската лига, стигна екипата на Вардар (1) генерација 2008 која убедливо го победи тимот на Сарај (6:0). На полувреме црвено-црните имаа водство од 3:0.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18